Korona 2020

Tylko dla osób zarejestrowanych pod imieniem i nazwiskiem.
Torres
Szef
Posty: 1825
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 23:05, 31/lip/2021

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5392543

Ludzie przecierają oczy i widzą już dziś o co biega i kto za tym stoi...u nas by to określono jako incydent Paryski :lol: lub barbarzyństwo...
Uczestnicy tej demonstracji zaatakowali dwie dziennikarki AFP, opluwając je i lżąc, ponadto tłum uniemożliwił im nakręcenie relacji filmowej z marszu. Dyrekcja AFP podjęła decyzję o wycofaniu obu reporterek i zrezygnowała z obsługi manifestacji
Biorący udział w drugim marszu przedstawiciel ruchu "żółtych kamizelek" Jerome Rodrigues tuż przed rozpoczęciem marszu krytykował rząd i media, które chcą jego zdaniem "sprzedać (Francuzom) informację o skuteczności szczepionki, nie mając nawet dowodów".
U nas przynajmniej w ślad za promocją można hulajnogę dostać :roll:
Manifestujący nieśli transparenty z napisami "(Prezydent Emmanuel) Macron - dymisja" i "Prezydent, posłowie, senatorzy, naukowcy, media - wszyscy tchórze".
Wszystko w temacie.

Torres
Szef
Posty: 1825
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 11:22, 01/sie/2021

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5393967
W niedzielę odnotowano 91 nowych przypadków koronawirusa w Polsce - przekazało Ministerstwo Zdrowia. Nie zmarła żadna osoba.
Czas ucieka...jutro już 2 sierpnia wyniki byle jakie więc trzeba zmienić trochę retorykę :lol:
https://tvn24.pl/polska/szczepienia-na- ... lt-5162608
Dr Afelt o szczycie czwartej fali: sierpień to może być trochę za wcześnie :lol:

Doktor Aneta Afelt mówiła o możliwym terminie szczytu czwartej fali pandemii w Polsce. - Z mojego punktu widzenia sierpień to może być trochę za wcześnie, żeby były wysokie wartości [dziennych zakażeń - przyp. red.]. W drugiej połowie sierpnia możemy się spodziewać tego, że będziemy mieli pierwsze sygnały przyspieszenia liczby zakażeń - powiedziała. - Raczej spojrzałabym na sytuację na początku września, jego drugi tydzień, tak jak rok temu - dodała.
No.a jak na drugą połowę sierpnia nie spasuje to plan się sypnie w pi...du!
Tak niskie dobowe przyrosty zachorowań spędzają sen z powiek "ekspertom". Najgorsze jest to ,że na dobę też spada w UK i Hiszpanii zaś we Francji sytuacja się stabilizuje... i jeszcze te protesty...barbarzyńskie protesty.Niedobrze!
W Niemczech ilość zachorowań taka jak we wrześniu ubiegłego roku i ani drgnie! Niedobrze...
Czesi stabilni,Słowacji też,Rumunia cisza...nawet w Grecji poziom zachorowań już nie rośnie :roll: Niedobrze!
Trzeba będzie szybko wygenerować jakieś chwytne pierdoły np z Wietnamu lub Bangladeszu...Trochę siara ale na razie może da się postraszyć przynajmniej na kilka dni bo potem może coś się zmieni na plus...tzn na minus :lol: i można będzie wskazywać na sąsiadów.Zawsze bliższa ciału koszula!
Z turystami też kiepsko bo nie dość,że wyjechała garstka to też medialnie "nie do kupienia"... w końcu byli zaszczepieni jak i poddawani niejednokrotnie testom.Niedobrze!
Róbmy jednak swoje czyli mętlik w głowie,konferencje,statystyki,programy i wywiady z "ekspertami"....najlepiej z Fikołkiem bo on taki bezpośredni
i ciągle na FB... Grześkowiak też dobrze daje...niby taki zasadniczy ale wie w jaką nutę uderzyć.Chorban się zdyskredytował wielokrotnie jak i Glut więc trzeba ich trzymać w piwnicy.
Jest jednak jeszcze wielu,bardzo wielu "ekspertów",którzy chcą zaistnieć w przestrzenie publicznej,a przy okazji "puścić oko" do władzy...może jakiś grancik wpadnie lub dofinasowanie dla instytutu...kto wie?
Tak więc trzeba łapać czas i wykorzystywać każdą okazję...każdą np
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5385864
Np powyższy materiał...świetny! Dwa w jednym!Rewelacja!
Badacze z Białegostoku przekazali, że w Polsce zdiagnozowano kilkanaście przypadków zakażenia dwoma wariantami koronawirusa jednocześnie. Naukowcy zastanawiają się, czy te dwa warianty automatycznie mogą się rozprzestrzeniać z człowieka na człowieka. - Przypuszczamy, że tak się dzieje - mówi doc. Radosław Charkiewicz
Super chłopaki.Czapki z głów gdyż właśnie takich info nam teraz potrzeba!
Przypuszczamy, że tak się dzieje. Gdzieś to musiało się zacząć. Ktoś jako pierwszy musiał jednocześnie zarazić się dwoma wariantami - informuje Charkiewicz. Według niego sytuacja, z którą mamy obecnie do czynienia, może być przejściowa i za chwilę może nie być już takich przypadków.
Na koniec dali doooopy z tą sytuacją przejściową ale dobre i to....Można im dać 1.5 mln dotacji na zakup dachówki bo przecieka im dach jak i 4 hulajnogi...raczej jednak dwie gdyż odkryli tylko 2 przypadki w jednym :lol:

Torres
Szef
Posty: 1825
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 12:07, 02/sie/2021

No nie jest dobrze...
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... ce=special
Dobowa liczba zakażeń i zgonów - 2 sierpnia to 91 przypadki i zero zgonów.Wiadomo,że poniedziałek ale to i tak cianko.Widać idziemy w kierunek końca sierpnia :lol:
Pisaliśmy na tym forum,że Incydent Grodziski będzie skutkował na wiele sposobów....No i tak się dzieje i to w bardzo krótkim czasie.
https://www.o2.pl/informacje/szturm-ant ... 288076672a
Szturm antyszczepionkowców w Poznaniu. "Byli ubrani w ciuchy wojskowe".Grupa ubrana w ciuchy wojskowe zaczęła wchodzić na teren pikniku i zadawać jakieś głupie pytania. Zaczęli nam zarzucać, że prowadzimy eksperymenty na ludziach. Rodzice poczuli się zagrożeni. Pracownicy byli zestresowani - kontynuuje mężczyzna.W pewnym momencie antyszczepionkowcy podeszli do prof. Jerzego Szczapy, który jest odpowiedzialny za poznańską akcję szczepień wśród kobiet ciężarnych. - Byli wobec niego napastliwi. Zarzucali go pytaniami, które sugerowały odpowiedź – opowiada świadek. Lekarz nagle źle się poczuł i został odwieziony do domu.
:roll:
Zadawali pytania,które sugerowały odpowiedz....byli napastliwi... :lol:
https://wydarzenia.interia.pl/pomorskie ... Id,5394045
Grupa kilkunastu osób zebrała się przy szczepionkobusie i krzyczała: "Jesteście zabójcami" oraz "Jesteście dziećmi doktora Mengele"Dodała, że akcja antyszczepionkowców musiała być wcześniej przygotowana.
Jedno jest pewne,a mianowicie to że wcześniej była przygotowana :roll:
https://wydarzenia.interia.pl/polska/ne ... Id,5395681
- Tej nocy doszło do bardzo bandyckiego aktu w Zamościu, gdzie sprawca podpalił Państwową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną oraz punkt szczepień - mówił szef rządu.Będziemy surowo podchodzić do tego typu aktów - podkreślił. Komendant główny policji gen. insp. Jarosław Szymczyk poinformował, że powstała specjalna grup
Zadziwiające jest to,że przez całą kampanię szczepień nic,absolutnie nic się nie działo.Jedni się szczepili inni uśmiechali,zastanawiali się bo widok ludzi w kolejce plus cała oprawa działała na zmysły i działać miała.
Jaki więc jest cel tych "szytymi grubymi nićmi " incydentów...To się nie dzieje przypadkowo i bez przyczyny. To powolne tworzenie sytuacji gdy będzie można powiedzieć "My stoimy tu...a oni tam".
Proces spowolnienia szczepień,a nawet zahamowania musi mieć swoją przyczynę...Możliwe wzrosty zachorowań jak i obiecana w kwietniu IV fala musi mieć swoją argumentację.
To ma przekonać społeczeństwo do daleko idących restrykcji w stosunku do niezaszczepionych,którzy ulegają wpływom antyczczepionkowców,a to przedkłada się na ilość zachorowań co jest konsekwencją zapaści programu szczepień.
Taki jest cel.Podzielić ludzi na tych i tamtych.Póki co niema żadnych rozdziałów w społeczeństwie,które nie daje się manipulować mediom.Media jako takie straciły bezpowrotnie wiarygodność więc trzeba zrobić bardziej namacalnie...
Kiedyś podpalono budkę przy ambasadzie rosyjskiej no i szybko okazało się,że była prowokacja.Wtedy była taka potrzeba dziś zaś są zupełnie inne potrzeby lecz mechanizm się nigdy nie zmienia.
Takie "ataki" tzw foliarzy to woda na młyn dla ekspertów,konsultantów,którzy jakby mogli winnych wskazywali by palcem zaś swoje argumenty o obostrzeniach traktują w takich przypadkach jako zasadne.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... ?ref=kafle
- Agresja antyszczepionkowców narasta, przyjmuje postać fizyczną, to zaczyna być niebezpieczne - powiedział. I dodał: - Można zrozumieć lęk przed szczepionkami, przed całą sytuacją związaną z pandemią. (...) Nie można zrozumieć inwektyw, a już na pewno nie można zrozumieć i zaakceptować przemocy fizycznej.- Tracimy czas dlatego, że się nie szczepimy, to jest główny problem - skomentował dr Szułdrzyński. - Jest wiele osób, które odkładają zaszczepienie się na przyszłość, czekają na moment, kiedy będzie dużo przypadków - dodał..
No więc właśnie...tracimy czas,a wszyscy ci,którzy z jakiś przyczyn nie chcę się szczepić to antyszczepionkowcy i foliarze...to wszystko ich wina.
Strach pomyśleć co by się działo i co pisały by "media" gdyby u nas zorganizowano takie manifestacje jak we Francji /200 tys/ Berlinie,Londynie w Rzymie itd.
Media wspominają ledwo co tych faktach szybko usuwając je ze stron internetowych... 200 tys antyszczepionkowców i to któryś dzień z kolei może przecież być nagannym przykładem dla Polaków.
https://www.youtube.com/c/demonstrationlive
Dlatego trzeba zrobić krok do przodu,a nawet dwa by być przygotowanym na takie wydarzenia.

Torres
Szef
Posty: 1825
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 14:04, 02/sie/2021

https://portal.abczdrowie.pl/szesc-upor ... czepionych
To tylko kwestia czasu gdy się okaże,że szczepienia tak naprawdę niewiele dają.Kolejne "odkrycia" choć ściśle tajne co jakiś czas przebijają się w mediach /pewnie przez nieuwagę/ by mit o cudownym szczepidle stawiać pod znakiem zapytania... i to dużym.
U zaszczepionych katar będzie katarem zaś u niezaszczepionych będzie to tzw ryma :lol:
Niepokojące odkrycie naukowców. U osób w pełni zaszczepionych też może rozwijać się long COVID
Pozostanie tylko "ochrona" przed zgonem lecz i tu pewnie okaże się,że śmierć dotyka tych co mają choroby współistniejące,słabą odpowiedz,wiek sędziwy... zawsze coś się wymyśli by trzymać fason zaś weryfikacja tego będzie niemożliwa...jak to zwykle.

Pojawiają się również informacje dalece intrygujące :lol:
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... ?ref=kafle
Kobiety twierdzą, że urosły im piersi po przyjęciu szczepionki Pfizera
Oczywiście "eksperci" i to są w stanie wytłumaczyć lecz co by nie powiedzieć reklama jest.
Można założyć,że po jednej dawce można uzyskać efekt XL zaś po dwóch dawkach XXL :roll: Pewnie będą prowadzone jakieś niezależne badania lecz już dziś medycyna estetyczna powinna się "zacząć bać".
Każdy zabieg powiększenia piersi to dość duży koszt,a tu za jednym zamachem i ochrona przed covidem i rozmiar piersi większy.Rewelacja! :lol:
Pozostaje kwestia na jak długo ten stan poprawy będzie skuteczny ale można oczekiwać,że doszczepianie spowoduje stabilność tego procesu.Tak więc będzie i radocha dla dam jak i koncernów farmaceutycznych.
Może z czasem "niezależne" badania udowodnią podobną sytuację w stosunku do dalece dyskryminowanych w tym momencie mężczyzn.To byłby szał!
Kwestia tylko jaką szczepionką i ile dawek! :lol:
Gwarantowane zero protestów i podpaleń punktów szczepień zaś tłumy ustawiałyby się 24 godziny wcześniej.Pewnie selebryci jakoś by te kolejki obeszli ale zapotrzebowanie byłoby ogromne i to bez hulajnogi! Same korzyści :lol:

Torres
Szef
Posty: 1825
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 15:13, 02/sie/2021

No i pozamiatane :lol:
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5395868
- Doszło do aktu terroru skierowanego wobec państwa. Celem było zniechęcenie do szczepień - powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski, który przyjechał do Zamościa, po tym jak w nocy podpalono punkt szczepień i siedzibę sanepidu. Szef resortu zdrowia przekazał, że "na posiedzeniu Rady Ministrów omówimy temat walki ze środowiskiem antyszczepiennym". - W trybie pilnym pracownicy punktów szczepiennych będą traktowani jak funkcjonariusze publiczni - dodał. Niedzielski poinformował, że osoba, która pomoże odnaleźć sprawcę podpalenia w Zamościu, otrzyma 10 tys. zł nagrody.
W zasadzie cel został osiągnięty.Do nagrody jeszcze przydałaby się hulajnoga.
- Myślę, że można to podsumować jednym stwierdzeniem: doszło do aktu terroru, który jest skierowany nie tylko wobec osób, które tu pracują, ale to jest akt terroru wobec państwa. Dlatego, że celem tych ataków jest zniechęcenie do szczepień - mówił szef resortu zdrowia.
Czyli mamy akt terroru wymierzony wobec państwa...mega nadinterpretacja aktu terroru aż do bólu.
https://pk.gov.pl/wp-content/uploads/20 ... db9fb5.pdf
Trzeba by poczytać i zdefiniować ten termin bo brzmi przerażająco... No bo ma tak wybrzmiewać ale bez przesady! :roll:
R. Schulz rozumie przez terroryzm polityczny „próbę u życia form poli-
tycznej przemocy dla uzyskania politycznych celów”
:lol:
A. Pawłowski uważa, iż „pod pojęciem – terroryzm – należy rozumieć
wyłącznie stosowanie gwałtu przez jednostki lub grupy osób, w celu wy-
warcia wpływu zarówno na rząd i opinię publiczną, jak i na grupy osób i
poszczególne osoby
J. Schreiber – „terroryzm – politycznie umotywowana przemoc wymierzo-
na w niewinnych używana jako broń przeciwko państwu”
Jak widać interpretacji jest wiele co zauważają sami autorzy...
Definicje powyższe podkreślają związek terroryzmu z przemocą i polity-
ką. Sytuują go w aspekcie społecznym, państwowym, lecz na gruncie prawnym niewiele wyjaśniają.Przyjmuje się współcześnie, że terroryzm posiada własną strategię i taktykę działania.
Sporo temu zagadnieniu poświęcił G. Bouthoul15. Stwierdził on, iż terroryzm charakteryzuje podejmowanie przez małe lub bardzo małe grupy działań, które nie ograniczają się tylko do atakowania rozpoznanych wrogów, ale także uderzają często w niewinnych ludzi, po to, by wywołać strach i poczucie niebezpieczeństwa – niepokoju publicznego. Następuje tu manipulowanie strachem jako elementem strategii w taki sposób, by inne odmioty podejmowały określone działania, oczekiwane przez terrorystów.
:roll:
No i jak to zwykle bywa ble ble ble :roll:
Niedzielski podkreślił, że "te osoby, które również inspirowały tego sprawcę, na pewno mają świadomość, że nie jest to tylko i wyłącznie atak na ten kontener, który stoi za mną, ale to jest atak na państwo polskie". Dodał, że "jest to atak na naszą odporność w walce z COVID-19".
Tak więc wyjaśniło się,że był to atak na odporność.OK mamy więc wrogów ludu i trzeba z tym czy z nimi walczyć!
Zalecenia Rady Europy z 2018 roku /przed covidem/w punkcie 23 zapisano:
https://sip.lex.pl/akty-prawne/dziennik ... a-69126870
23) Plan działania Komisji w sprawie zwalczania fałszywych informacji i dezinformacji w internecie ma na celu przyczynienie się do rozwoju na szczeblu unijnym strategii dotyczącej walki z rozprzestrzenianiem się dezinformacji; komunikat Komisji w sprawie zwalczania dezinformacji odnosi się do wyzwań związanych z platformami internetowymi w związku z rozprzestrzenianiem się dezinformacji.
Tak więc jest realizacja założeń w jakiejś mierze.

Torres
Szef
Posty: 1825
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 16:25, 02/sie/2021

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5395984
Zamość: Wywieziona z punktu szczepień kobieta "ugryziona przez owada"
:roll:
Znowu Zamość! No i jak to nazwać?! No jak? Tylko jedno słowo ciśnie się na usta..."osłabienie odporności" :lol:
Ciekawe od kogo lub skąd te owady tzn owad :lol:

Z drugiej strony takiego debila - podpalacza w "nagrodę" powinno się zaszczepić dwa razy bez stosowanej przerwy.
Czyje zlecenie realizował to inna kwestia.

Torres
Szef
Posty: 1825
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 20:41, 02/sie/2021

W związki z tym,że wcześniejszy tytuł "Zamość: Wywieziona z punktu szczepień kobieta "ugryziona przez owada" w brzmieniu był dalece odbiegający od przyjętych norm narracji zmieniono go na:
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5395984
"Wstrząs limfatyczny w mobilnym punkcie szczepień.Nie szczepili."
Widać Interia stwierdziła,że to bardziej przyjazne dla oka :lol:
Oczywiście to nie manipulacja tylko dbałość o zdrowie psychiczne czytelników...

Torres
Szef
Posty: 1825
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 09:09, 03/sie/2021

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5395981
Testy wykonane na czterech głównych stacjach w Anglii wykazały, że koronawirusa nie było zarówno na powierzchniach dotykanych przez wiele osób, jak i również w pociągach, ani w powietrzu - wynika z najnowszych badań. Eksperyment przeprowadzono dwukrotnie, za każdym razem z takim samym rezultatem.
:lol:
To się nazywa mieć farta.Można założyć,że teraz całe "życie" przeniesie się do metra i okolic...Dla nich nich metro jest tak kluczowe jak dla nas Kaufland czy Lidl...tam też nie ma i to od początku.
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5396290
Austriackie władze są zaniepokojone wzrostem potwierdzonych testami zachorowań na koronawirusa wśród uczestników festiwalu muzycznego na wyspie Pag w Chorwacji. Impreza zakończyła się 10 dni temu, a w kraju jest już ponad 300 zakażonych. Eksperci przewidują, że liczba przypadków jeszcze wzrośnie i apelują do turystów, którzy brali udział w imprezie o zgłaszanie się na badania - nawet jeśli nie mają żadnych objawów choroby i czują się zdrowi.
To chyba tylko nasi "eksperci " są w stanie wytłumaczyć jak to się dzieje,że zaszczepieni,wytestowani na wszelkie możliwe sposoby /bo inaczej do Chorwacji nie ma szans/ turyści wracają z covidem i to w takiej ilości.Pewnie wskazana zostanie inwazyjność Delty no bo jak inaczej...ale fakt,że wszyscy zaszczepieni zniekształca tą tezę.
W samej Chorwacji cisza spokój,a poziom zachorowań od wielu dni na tym samym poziomie.
Gdyby organizatorzy festiwalu znali badania angielskich uczonych pewnie by go przenieśli do londyńskiego metra :lol: i temat byłby rozwiązany.
Może warto by wysłać naszą armię eksperto-konsultantów do warszawskiego metra... może tam też clean air? To by rozwiązało wiele problemów zwłaszcza tych z branży artystycznej...spektakle,filmy,spotkania na ściance,kolejne festiwale bez ograniczeń J.Obciaka...nieograniczone możliwości,a na dodatek można się przemieszczać... spektakl Dżandy na Mokotowie o 18 tej zaś o 21 koncert zespołu "Covid Power" na Ursynowie...połączenie bezpośrednie.
To byłoby dla gminy bo elyta zawsze może załapać się na krzywy ryj u Obbamy
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5396336
Ponad 500 gości i 200 pracowników obsługi - tak wyglądać ma świętowanie 60. urodzin byłego prezydenta USA Baracka Obamy. Bankiet ma odbyć się wbrew zaleceniom części ekspertów w obliczu nowej fali pandemii koronawirusa w USA.
Axios podaje, że w związku z tymi obawami organizatorzy przyjęcia Obamy wyznaczyli specjalną osobę, odpowiedzialną za przygotowanie imprezy pod kątem sanitarnym. Bankiet ma też odbyć się na świeżym powietrzu. Nie jest jasne, czy goście będą nosili maski.
Stref "wolnych od covida" jest jak widać więcej przecież są równi i równiejsi...tzn mniej lub bardziej podatni :lol:

Torres
Szef
Posty: 1825
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 10:30, 03/sie/2021

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5397792
No jeśli na Interii tak piszą to zapewne jest odwrotnie...
29 lipca 49 przypadków
30 lipca 64 "
31 lipca 55 "
1 sierpnia 75 "

Tak więc wzrost jest na tyle zauważalny w kraju liczącym 1.4 mld ludności,że i Interia to wychwyciła :lol:
No ale jak trzeba postraszyć to podając wybiórczo dane można to zrobić bez jakichkolwiek problemów.
Indie już nie działają na psychę,UK kolejny dzień spadków /21 tys z hakiem/ ,Hiszpania też w dół /18 tys/,Francja jak na złość też...Niemcy okopali się na średnio 2.5 tys.Nawet Grecja i Portugalia... Niedobrze.
Słowacja,Czechy,Chorwacja tak niskie wzrosty zachorowań,że wręcz żenujące.Niedobrze.
Wczoraj jednak był poniedziałek lecz wszystkiego tym tłumaczyć nie można...UK bez względu na dzień "jedzie w dół"... i jeszcze ta strefa wolna od covidu w metrze i na dworcach.Niedobrze.
Trzeba będzie znowu pisać o kiszeniu ogórków małosolnych,dramatycznym rozstaniu Woyciechowskiej,rewaloryzacji emerytur,inflacji i odejściu Krychy z pipidówy do innej pipidówy....Niedobrze.
Covid to taki wdzięczny temat,że byle goooowno napisane ludziska łykną...
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5285965
Naukowcy odkryli w zielonej herbacie substancję, która może zaburzać działanie wirusa SARS-CoV-2. Brytyjsko-indyjski zespół ekspertów wykorzystał w badaniu program oparty na sztucznej inteligenc
:lol:
Pozostanie do picia tylko malc kawa :lol:
Szansa tylko w tym,że może nasi ruszą statystykę do przodu i znowu będzie można kręcić spiralę....to już o 10.30 :roll: Jak losowanie Lotto!

Torres
Szef
Posty: 1825
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 10:46, 03/sie/2021

https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... 1,79cfc278

Dzisiaj nie pyknęło i poziom zachorowań w normie...
https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... 1,79cfc278
Mamy 164 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem - przekazało Ministerstwo Zdrowia w najnowszym komunikacie. Z powodu COVID-19 zmarły 2 osoby, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 2 osoby.
Można i tak .... :lol:
https://www.polsatnews.pl/
"Stan pandemii.Wzrosła liczba zakażeń"... W Polsacie News są bardzo precyzyjni i gdyby wzrosło nawet o 2 przypadki zrobią z tego aferą duuuupną czcionką. Mega TUBA propagandowa,że aż szczypi :roll:
Interia by przybliżyć temat nawet procentowo to obliczyła:
To o 58 zakażonych więcej niż tydzień temu. Oznacza to wzrost zakażeń o 55 procent w ciągu siedmiu dni.
:lol:
29 lipca jednak mieliśmy 170 zachorowań i jakby to obliczyć procentowo....
Tak czy inaczej 164 przypadki to dobra pozycja wyjściowa na jutro :roll:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość