PIS to bandycka formacja

Ślązaczka
Szef
Miejscowość: Michałkowice

Re: PIS to bandycka formacja

Post autor: Ślązaczka » 14:05, 07/maja/2021

A co ma z tą sprawą proboszcz. ?
Z farorzem przedyskutuj to: wdałam się w rozmowę z pewną osobą o nadgorliwym katolicyzmie. Codziennie jest w kościele. Kiedy wymieniam Jędraszewskiego, Rydzyka i przestępców księży, to słyszę, że pewnie oglądam TVN. Odpowiadam , że gdyby nie ta stacja to nie wiedziałabym o pedofilii wśród księży. Słyszę co z tego mam , że o tym wiem. Nie wytrzymywałam nerwowo. Kto tym ludziom coś takiego napierdala do tych pustych głów? Przecież to woła o pomstę do nieba. Ta osoba nie wierzy w pałac Głódzia. W nic nie wierzy co jest prawdą. Prawdę przekazuje mu Kurski- katolik, który już kilka ślubów kościelnych zaliczył. Tak fanatycy rozumieją religię.

Torres
Szef

Post autor: Torres » 16:18, 07/maja/2021

Bo to kościół w kościele jak i państwo w państwie.
To jak upadłe anioły.To nazwy nic nie znaczące.To instytucje,które się zdewaluowały.Nie znaczą nic!
Bóg Honor Ojczyzna to jak wyświechtany pusty frazes.Nie ma idei nie ma autorytetów,nie ma nic.Totalne dno.
Nic z tego świata,który pamiętasz można odnieś do tego co jest dzisiaj.
Polityk,ksiądz,państwo,kościół,lekarz,nauczyciel to tylko nazwy,które odnoszą się do czegoś lub kogoś kogo znajduje się w wikipedii ale jako treść...
Odstępstwa od powyższego to jak wyjątek w regule.Dziadostwo otoczenia na przemian z dziadostwem w działaniu.Syf na potęgę!
https://www.youtube.com/watch?v=Nc2k5UOWvow

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 19:11, 10/sie/2021

Nie mogę być na protestach to zaprotestuję tu.
Bandyckie PIS-ory !!!
Każdy kto drugiego pozbawia pracy, i kto każe drugiemu nie myśleć i przytakiwać złu i słuchać tylko PIS-owskiej propagandy, to człowiek stokroć gorszy od tamtejszej komuny. Ja nigdy komuny BIS słuchać nie będę, chociaż byście wszystkie wolne media zlikwidowali to wrócę do czasów 50-dziesiątych, kiedy to jako dziecko- niewiele rozumiejąc razem z rodzicami słuchałam radia Wolna Europa.

Torres
Szef

Post autor: Torres » 18:31, 12/sie/2021

https://www.youtube.com/watch?v=fKvX14UXaBk
"Nie samym chlebem człowiek żyje" :lol: Fakt!

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 08:39, 16/sie/2021

Po wczorajszej wypowiedzi Dudy, co niektórzy uważają, że zrobi coś pozytywnego dla Polski. Adrian już po pierwszych słowach jako prezydent spotkał się z krytyką swojego promotora. Trudno więc spodziewać się czegoś przychylnego od PIS-owskiego długopisu, nie znającego prawa, a wręcz wbrew prawu i konstytucji postępującego.

ODPOWIEDZ