Siemianowice Śl., a w nich Ślązacy jakich nie znacie

Awatar użytkownika
Laura M
Wyjadacz

Re: Siemianowice Śl., a w nich Ślązacy jakich nie znacie

Post autor: Laura M » 00:15, 13/maja/2017

Przeszło bez problemu.

Obowiązuje tu podobna zasada jak na poprzednim forum, Urszulo.
Pliki powinny być w jpg. a rozmiar zwykle robię 800x450 lub 600x300 i tyle filozofii.

Napewno sobie poradzisz.
Jeśli obrazy masz zapisane jako plik inny niż jpg. to musisz taki obrazek otworzyć, kliknąć na górze ikonkę "plik". Rozwinie Ci się lista. Klikasz "zapisz jako.." Na samym dole pod "nazwą pliku" masz "zapisz jako typ". Tu powinno widnieć jpg. Klikasz "zapisz" i już :)
Jeśli to dla Ciebie zbyt wielka filozofia to tak jak wspominał p. Janusz można jeszcze zeskanować obrazy i wtedy zwykle automatycznie wskakują jako jpg.
verba volant, scripta manent...

Ślązaczka
Szef
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 08:46, 21/maja/2020

@ Torres
Na tym forum aktywnych jest aktualnie tylko dwóch SZEFÓW, Ty i ja.
Przybliż mi trochę swój profil.
Ile masz lat i czy pełnisz jakąś publiczną funkcję w Siemianowicach. ?
Odnośnie funkcji, o nic szczegółowego nie pytam tylko o TAK lub NIE.

Torres
Szef

Post autor: Torres » 09:27, 21/maja/2020

:lol: :lol: :lol:
Wiem,że "szefów" jest dwóch i wielce ubolewam nad tym bo mimo setek otwarć każdego dnia debata :roll: jest uboga,a niejednokrotnie może wyglądać na stronniczą.
Kreowane poglądy przez nas w moim odczuciu są nawet nie demokratyczne :lol: To narzucanie pewnych myśli,spostrzeżeń,refleksji przez jednostkę
ogółowi.
Forum od zawsze miało więcej tych co czytali niż aktywnie wyrażali swoje opinie ale widocznie ci,którzy są zarejestrowani nie odczuwają potrzeby
wyrażania swoich opinii.Mają takie prawo choć szkoda bo ta ubogość aktywnych stwarza odczucie,że opinie z forum są mało istotne,nic nie znaczące,a wręcz są wymysłem jednostki nie mającym odniesienia do realiów i faktów.
Z drugiej strony wiem,że forum cieszy się ogromną popularnością choć niestety nie przedkłada się to na dyskusję on line.Naprawdę szkoda. :roll:
Pytasz o profil?Mój profil? :lol:
To tak jak bym miał zdradzić swoją aktywność seksualną oraz przychody netto :lol:
Mogę Cię jednak zaspokoić :lol: w jednym aspekcie,a mianowicie tym że nie pełnię funkcji publicznej w Siemianowicach.
Reprezentuję płeć określaną jako męską zaś plasuje się wiekowo w przedziale od 18 do nieskończoności.Niczym się nie wyróżniam oprócz tego,że nie cierpię dziadostwa i PAMUFLI :lol:
Na ulicy pewnie wpadłbym Ci w oko :lol:

Ślązaczka
Szef
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 09:44, 21/maja/2020

"Profil" niewłaściwie był tu użyty.
Interesuje mnie tylko przedział pokoleniowy.
Skoro go skrywasz, to coś musi być na rzeczy.
O zdjęcie nie prosiłam, bo mogłabym się rozczarować. :lol:

ODPOWIEDZ