Koronka 2021

Tylko dla osób zarejestrowanych pod imieniem i nazwiskiem.
Torres
Szef

Koronka 2021

Post autor: Torres » 12:02, 07/maja/2020

Wydaje się,że Googlebot przegina z pozycjonowaniem strony :roll:

Bardziej trafny tytuł będzie Koronka 2021 :roll:

Torres
Szef

Re: Koronka 2021

Post autor: Torres » 14:11, 07/maja/2020

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... la/2zh4zr7
W kraju znoszone są obostrzenia, premier mówi, że zagrożenie udało się opanować, tymczasem na Śląsku z dnia na dzień liczba potwierdzonych przypadków zakażenia drastycznie rośnie. Jesteśmy wciąż przed górką?

Linia zachorowań w skali kraju się wypłaszcza, ale przykład Śląska pokazuje, że prawdopodobnie szczyt zachorowań wciąż jest przed nami, a nawet - w związku z kolejnymi ogniskami choroby w śląskich kopalniach - oddala się. Koronawirus dopadł niestety górników i ich rodziny. Zobaczymy, co przyniosą najbliższe 2-3 tygodnie, ale obawiam się, że liczba chorych może wzrosnąć dwukrotnie.
Oj tam oj tam! Szczyt minął,krzywa się wypłaszcza :lol: i ogólnie jest w porządku!

Torres
Szef

Post autor: Torres » 17:43, 07/maja/2020

https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-po ... 0,1,0.html
Kraje, które potrzebują działań

Kraje, w których ciągle rośnie liczba zakażonych, a śmiertelność utrzymuje się na wysokim poziomie to: Argentyna, Bahrajn, Bangladesz, Białoruś, Brazylia, Kanada, Chile, Ekwador, Egipt, Finlandia, Węgry, Indie, Indonezja, Irak, Mali, Meksyk, Panama, Peru, Filipiny, Polska, Katar, Rumunia, Rosja, Singapur, Somalia, Szwecja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Ukraina, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone. W tych miejscach należy podjąć kroki, by poprawić trudną sytuację.
ECV apeluje, aby natychmiast podjąć działania w walce z koronawirusem i szerzącą się pandemią. Na swojej stronie umieściła wskazówki, co trzeba robić:
...Bycie cierpliwym - zbyt wczesny powrót do dawnego życia stwarza ryzyko ponownego gwałtownego wzrostu w liczbie zakażonych i zniweczenia tego, co udało się osiągnąć dzięki zamykaniu poszczególnych miejsc (sklepów, galerii, miejsc publicznych itd). Ponowny wzrost zakażeń może przytłoczyć system medyczny i stworzyć scenariusz, w którym konieczne jest zaostrzenie obostrzeń lub powrót do nich.
Można też iść na Sporcik np :lol:

Ślązaczka
Szef
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 18:56, 07/maja/2020

Mam propozycję na „chybił trafił”. Pozostaw temat KORONKI na poz. pierwszej i śledźmy teraz otwarcia korony i biblioteki.
Nigdy otwarciami nie interesowałam się, bo byłam pewna, że rzadko ktoś to czyta. Rozmowę prowadziłam z gośćmi tu wypowiadającymi się. Kiedy doszło do mnie teraz, że m.in. i moje wypowiedzi mogą być przez tylu czytane, ogarną mnie strach. Pisałam nie dla splendoru, ale by wyrazić osobiste blaski i cienie bycia obywatelka i mieszkanką tego kraju.

Żeby w ciągu pół godziny 18,30-19,00 Korona 2020 otwarta była 350 razy, to jest nie możliwe

Torres
Szef

Post autor: Torres » 20:36, 07/maja/2020

:lol: Korona od rana ma prawie 5 tysięcy odsłon!!!
Kiedy doszło do mnie teraz, że m.in. i moje wypowiedzi mogą być przez tylu czytane, ogarną mnie strach
Nie masz się czego bać :lol: To tylko pozory.
W związku z tym,że :
Jeśli choć trochę znasz się na pozycjonowaniu to doskonale wiesz o tym, że zdecydowana większość odwiedzających daną witrynę decyduje się na nią wejść z racji tego, że wyświetliła im się ona na szczycie wyników wyszukiwania pewnej frazy w wyszukiwarce Google. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania świadczy o popularności strony, spadając poza pierwszą 10 można pożegnać się z optymistycznymi statystykami.
Wyszukaj sobie w wyszukiwarce frazę Wolne Siemianowice i okaże się,że jest na pierwszej pozycji :lol: To bardzo ważne.
Znaczyłoby to,że zainteresowanie forum jest duże tzn tym adresem.Są spece od tzw pozycjonowania.Idea w tym by dany adres był na samym początku lub prawie.
Komu chce się szukać czegoś,kogoś,jakiejś usługi na 3,4 czy 10 stronie.
Te z pierwszej są najbardziej czytane.
Nie można zaraz wpadać w euforię,że jesteśmy rozchwytywani jak sztabki złota :lol:

Torres
Szef

Post autor: Torres » 13:56, 08/maja/2020

http://www.siemianowice.pl/aktualnosci/ ... zej.16335/

Można było przewidzieć,że w ślad za listem naszego prezydenta do prezydenta RP położą uszy po sobie! :lol:
To się nazywa obywatelska postawa.
Teraz już spokojnie można opublikować na Tube City jakiś :lol: list,cokolwiek.
W końcu data jest nieistotna.

Ślązaczka
Szef
Miejscowość: Michałkowice

Post autor: Ślązaczka » 13:38, 10/maja/2020

Chętnie bym tu coś napisała, ale to twoje komentarze mają tu takie wzięcie. Założyłam więc własnego bloga o tematyce -kocha, lubi, szanuje- o nazwie : "jak nie być kochaną" i teraz nie mam czasu na sen. Takie jest zainteresowanie tym tematem, że nie nadążam ze wskazówkami. :lol: :lol: :lol: :lol: Tobie życzę powodzenia, bo w tym co tu robisz jesteś dobry.

Torres
Szef

Post autor: Torres » 16:16, 10/maja/2020

Tobie życzę powodzenia, bo w tym co tu robisz jesteś dobry.
No to teraz w oparciu o powyższy cytat powinienem założyć temat "Jak być kochanym". :lol:
Gwarantuję bezsenne noce i dnie zaś poranki z torbami pod oczyma jak u Szumowskiego :lol:
Szkoda gdyż są tacy,którzy każdą uwagę i krytykę określają mianem hejtu.
Moi Kochani takie są fakty :roll:

Torres
Szef

Post autor: Torres » 23:13, 10/maja/2020

Trzeba być ślepym by nie zauważyć,że od kilku dni media za pseudo punkt swego dziennikarskiego honoru obrały sobie produkcję artykułów
mówiących o katastrofalnej sytuacji w śląskich kopalniach jak i na samym województwie śląskim.

https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4487614

Wpierw każdy artykuł sygnalizował ciężką sytuację w szpitalach,przychodniach,SORach.Wskazywano je jako główne źródła zarażeń.Lekarze byli opluwani,pielęgniarze i inne służby medyczne wręcz piętnowane.
Potem wszystkie nagłówki informowały,że najbardziej katastrofalna sytuacja jest w DPSach,potem klasztory i inne przybytki.
Teraz za cel obrano górników i województwo jako takie.

https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4487667
"W sobotę zespół ratowników dyżurujących na Hali Skrzyczeńskiej wyjechał w rejon Skrzycznego po otrzymaniu zgłoszenia o turyście, który skarżył się na duszność i miał problemy z oddychaniem.
Okazało się, że był górnikiem.
Należałoby zapytać "I co w związku z tym,że jest górnikiem?
Treść artykułu to typowa stygmatyzacja górników jak całej górniczej branży.
Oczywiście,że efekty takiej nagonki mają swoje odbicie w podejściu do górników,a niebawem każdy samochód z literą S w rejestracji poza terenem naszego województwa może być sponiewierany na wszelkie sposoby zaś mieszkańcy naszego regionu będą "niemile widziani"!
Gdyby jakąkolwiek branżę poddać tak drobiazgowym badaniom i takiej ilości testów jak w ostatnim czasie górników rychło by się okazało,że zarażonych mamy 3 razy więcej.
Nie testuje się lekarzy,pielęgniarzy,sanitariuszy,żołnierzy,nauczycieli etc gdyż łatwiej to zrobić górnikom i rozdupcyć całą branżę bo jest uzasadnienie. Epidemia jest :roll:
Gdyby tak z dwóch stron zamknąć targ na Dąbrowskiego /widziałem/ i całą tą beztroską masę zakupowiczów poddać testom nagle by się okazało,że
połowa jest zarażonych,a druga połowa choruje bezobjawowo.No ale nie robi się tego bo przecież to byłaby jakaś abstrakcja zwłaszcza w Siemianowicach.
To jedynie przykład. Takich skupisk jest mnóstwo tylko z niewiadomych przyczyn nikt nie wykonuje testów.

Po górnikach przyjdzie czas na innych.Potem onanizować się będą wszyscy suszą,wzrostem cen z przerwą na wybory.

ODPOWIEDZ