Korona 2020

Tylko dla osób zarejestrowanych pod imieniem i nazwiskiem.
Torres
Szef
Posty: 2360
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 09:15, 23/kwie/2022

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... Id,5978863
- Wycofanie się z zamówień części szczepionek - gdzie na przykład w USA jest już powszechnie podawana czwarta dawka - budzą moje ogromne wątpliwości. Tak jakbyśmy zupełnie nie odrobili lekcji z ostatnich dwóch lat - powiedział kardiolog, lipidolog, epidemiolog chorób serca i naczyń prof. Maciej Banach z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie nie testujemy zbyt często lub wcale. Testy są teraz na skierowanie i tylko dla pacjentów, u których podejrzewa się COVID-19 - wskazał Banach.
Zgodnie z przewidywaniami decyzja Polski o odstąpieniu od zakupu kolejnych szczepideł od Pfizera i innych dystrybutorów preparatu około szczepionkowego budzi kontrowersje jak i "sprzeciw" tych co to z wiadomych przyczyn lobbują szczepidła.
Pomyśleć...kiedyś "Hiszpanka" była i się zmyła.Covida jednak wykreowano tak,że jest on nieśmiertelny jako wirus i nawet nie do pomyślenia jest pokonanie go w jakikolwiek sposób.
Samo pojęcie ma spowodować,że stworzono czynnik,który ma do zawsze powodować strach,niepewność,wątpliwości...a przede wszystkim ma dać ogromne pieniądze koncernom farmaceutycznym jak i całemu otoczeniu.
Dlatego też każda sytuacja która to w jakiś sposób "gasi" wirusa o nazwie Covid powoduje natychmiastowe uruchomienie się tych co wątpią w słuszność decyzji,tych co to wiedzą,tych co potrafią już dziś przewidzieć co będzie jesienią,a przede wszystkim tych co potrafią wskazać co należy zrobić.
Profesorek z Łodzi też jest takim oficjalnym jasnowidzem covidowym...
- Jesienią tego roku będzie najprawdopodobniej, jak w poprzednich latach pandemii, dużo więcej przypadków zakażeń i zachorowań. Może być istotny wzrost liczby hospitalizacji w związku z COVID-19 - mówił Banach. - Zamknięcie szpitali, wycofanie się z zamówień części szczepionek - gdzie na przykład w USA jest już powszechnie podawana czwarta dawka - budzą moje ogromne wątpliwości. Tak jakbyśmy zupełnie nie odrobili lekcji.[/quote]
Profesorek musi już dziś wspierać Pfizera / i nie tylko / bo przecież sam chętnie wystąpi na jakiejś sponsorowanej Konferencji...
https://www.sccs.pl/static/upload/store ... _LEKKI.pdf
Wystarczy przewinąć maksymalnie w dół by doczytać,że Pfizer do Platynowy Sponsor tejże Konferencji...
Swego czasu wspomniany profesio wywalił swoistego tweeta...
https://twitter.com/maciejbanach/status ... 2313313283
Dla wahających się...
👉100% skuteczności szczepionki @pfizer
po 14 dniach od 2 dawki!
👉Mam szczepionki, które działają na wszystkie warianty koronawirusa!
#Szczepimysię‼️✊✊
https://nejm.org/doi/full/10.10
:lol:
To się nazywa PROMOCJA...100% skuteczności po 14 dniach od drugiej dawki :lol:
Pewnie ci,którzy się wahali...już się nie wahają bo publikowanie tak oczywistych kłamstw i bzdur jest oczywistą oczywistością,która na szczęście uruchamia zdrowy rozsądek.
No ale co tam... Banah pewnie mówi sobie w duchu "Olej fakty chłopie i patrz z czego żyjesz".
Podejście racjonalne choć żenujące zaś publikowanie takich pierdół to skandal!

Torres
Szef
Posty: 2360
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 10:52, 26/kwie/2022

By być na czasie trzeba rejestrować ilość zachorowań... by "eksperci" potem tego nie zmanipulowali. :roll:
https://www.gov.pl/web/koronawirus/wyka ... sars-cov-2
Tak więc dzisiaj 1356 zachorowań przy 29 zgonach z czego 6 tylko na covid.
Wizje konowałów,że ilość uchodzców ze wschodu wpłynie na wzrost zachorowań się nie spełnia zresztą inne katastroficzne modele i przepowiednie !
Jedyne co warte odnotowania to ustawiczny terror sanitarny w Watykanie...
https://dorzeczy.pl/religia/291796/przy ... uzony.html
W środę sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej wydał dekret przedłużający obowiązywanie bezwzględnego reżimu sanitarnego i przymusu szczepień w Watykanie. Kard. Pietro Parolin to prawa ręka papieża i urzędnik Kurii Rzymskiej, którego papież uczynił odpowiedzialnym za wdrażanie i egzekwowanie obostrzeń covidowych. Obecne przepisy wchodzą w życie, gdy zarówno Włochy, jak i inne kraje znacznie zmniejszają bądź rezygnują z reżimu sanitarnego.Powodem przedłużenia tych drakońskich środków jest rzekome utrzymywanie się „sytuacji pandemicznej”, co „wymaga szczególnych nadzwyczajnych i wyjątkowych środków, aby temu przeciwdziałać i zapewnić bezpieczne prowadzenie działalności” – uzasadnia autor dokumentu. Pomimo braku odnotowanych zgonów z powodu COVID-19 na terytorium Watykanu od czasu ogłoszenia stanu wyjątkowego we Włoszech w marcu 2020 r., Watykan wdrożył pod koniec zeszłego roku jedne z najsurowszych przepisów przeciw COVID-19 na świecie” – przypomina portal National Catholic Register.

Niepozyskanie „certyfikatu covidowego” według przepisów papieża Franciszka i jego administracji oznacza dla pracowników Watykanu „nieobecność nieusprawiedliwioną” i zawieszenie wynagrodzenia, o czym przekonali się gwardziści szwajcarscy, którzy nie zdecydowali się na przyjęcie zastrzyków przeciw COVID-19.
Widać,że Franek trzyma za ryj purpuratów / i nie tylko / co pewnie jest dotrzymaniem obietnicy Pfeizerowi.Szkoda tylko,że w kwestii wojny na wschodzie nie ma u niego ani konsekwencji ani też koncepcji...

Torres
Szef
Posty: 2360
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 11:01, 01/maja/2022

Niebawem ponoć may usłyszeć oficjalny komunikat "znoszący" w Polsce stan epidemii...ale nie ma się co łudzić,że covidowa psychoza przeminie.
Media co rusz będą nam przypominać,że o to znowu na jakimś zadupiu pojawił się kolejny pod wariant Łomiktona o nazwie Ryma B5.22 zaś selebryci covidowi będą snuć swoje o kant dupy wiarygodne teorie.
W okresie wiosna-lato zdecydowanie trudno wyegzekwować idiotyczne zakazy więc mamy luz... lecz ten okres to tylko "przygotowanie" do jesiennej nagonki.
https://dorzeczy.pl/opinie/295756/epide ... derzy.html
Jestem przekonana, że jesienią koronawirus znowu uderzy. W jakiej postaci, wariancie – tego nikt nie jest w stanie przewidzieć, bo koronawirus jest nieobliczalny – tłumaczy prof. Agnieszka Szuster-Ciesielska z Katedry Wirusologii i Immunologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Lubelska ober gwiazda nie odpuści nam nawet na moment i jak spychacz medialny będzie pchać medialne "newsy" w nasze półkule...to świadomy zabieg.
Zaznaczyła, że sytuacja jest teraz spokojniejsza, chyba, że "pojawi się jakiś nowy wariant".

– Z doniesień naukowych wynika, że pojawiają się tzw. rekombinanty, czyli hybrydy dwóch wariantów koronawirusa. Cały czas pojawiają się też nowe podlinie omikronu – przekazała wirusolog, zwracając uwagę na niepokojące doniesienia z Szanghaju, gdzie z powodu kolejnej fali koronawirusa wprowadzono lockdown.
Tak więc nie można spać spokojnie bo nie wiadomo co i nie wiadomo kiedy może się pojawić rekombinat :lol: gdzie jedynym objawem będzie ... no właśnie :lol: Objawy się jeszcze ustali.
https://zdrowie.interia.pl/news/news-zj ... Id,5976436
Na razie kontynuacją srovida jest ...super przeziębienie :lol:
Po niemal dwóch latach zamknięcia Australia zdecydowała się złagodzić najpoważniejsze restrykcje. Kolejne kroki pociągnęły jednak za sobą zwiększoną liczbę infekcji dróg oddechowych - zarówno infekcji dolnych dróg oddechowych (do nich należy m.in. zapalenie płuc), jak i infekcji górnych dróg oddechowych (to np. przeziębienie).

Eksperci ds. zdrowia twierdzą, że wzrost zachorowań jest bezpośrednio związany z lockdownem. Jak zaznaczają, odporność, po prawie dwóch latach izolacji, jest na najniższym poziomie. Obecnie nasze organizmy są przytłoczone mnóstwem zarazków naraz. Infekcje, z którymi zmagają się teraz Australijczycy, określa się mianem "superprzeziębienia".
:lol:

Torres
Szef
Posty: 2360
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 09:34, 06/maja/2022

https://gospodarka.dziennik.pl/news/art ... id-19.html
"W połowie maja zniesiony zostanie stan epidemii w Polsce, pozostanie stan zagrożenia epidemicznego" – powiedział PAP minister zdrowia Adam Niedzielski. Stan epidemii obowiązuje w Polsce od 20 marca 2020 r.
Tak więc...pozamiatane.
Każdy cyrk kiedyś odjeżdża... covidowy też.
Na wnioski jeszcze przyjdzie czas zwłaszcza choć już dziś widać jak świetnym podłożem pod recesję gospodarczą był srovid i całe zamieszanie wokół... i to nie tylko u nas.
Konflikt na wschodzie ten gospodarczy bajzel spotęguje po stokroć i chyba nawet "ojcowie" tego całego zamieszania nie przewidzieli tak daleko idących negatywnych skutków.
No ale kto przygarnął kasę ten przygarnął :lol:
WHO i reszta srovidowych eksperto - pajaców okopało się i już teraz przygotowują się by "uderzyć" ze zdwojoną mocą na jesień... ale muszą mieć świadomość,że społeczeństwo się zdążyło już "uodpornić" na te wszystkie pierdoły.
Jak to było przy "pierwszym podejściu" epidemii strachu obrazuje poniższy artykuł...warto przeczytać :roll:
Po dwunastu latach mamy ten sam scenariusz....z tą różnicą,że dziś media i rządy utytłane w tym covidowym gooownie są po uszy...a może nawet wyżej!
https://www.tygodnikprzeglad.pl/kosztowna-histeria/

Torres
Szef
Posty: 2360
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 12:33, 10/maja/2022

https://wydarzenia.interia.pl/autor/irm ... Id,6012846
Najwyższa Izba Kontroli przyjrzała się dodatkom covidowym, wypłacanym w trzech zachodniopomorskich szpitalach. Ustalenia kontrolerów szokują. Do dodatków zgłaszane były osoby, które styczności z chorym nie miały, inni otrzymywali nawet po 40 tys. zł miesięcznie, bo dodatkowe pieniądze wypłacano im wielokrotnie w danym miesiącu, z tytułu wykonywania pracy w różnych podmiotach leczniczych. Kontrolerzy NIK znaleźli też przypadki wypłaty 15 tys. zł dodatku covidowego za… 30 minut pracy w miesiącu.
Szumowski przy tych kłamliwych konowałach to istny anioł :lol:
Dziw bierze,że dopiero teraz NIK i pewnie inne instytucje "otwierają oczęta"!
W przedstawionej prezentacji wyliczyły, że w kontrolowanym czasie 18 osób otrzymało dodatki covidowe za... 30 minut pracy w skali miesiąca, w łącznej kwocie ponad 140 tys. zł. Dwie osoby dostały dodatkowe świadczenie covidowe za 40 minut, jedna za 50 minut i kolejna za 53 minuty w miesiącu.
To dopiero było eldorado finansowych przekrętów...
Ci... nie covidowi musieli więc umierać bo pewnie idea była taka by załapać się na "chorych" covidian...dodatek wiadomo!
Od początku pandemii wypłacono w sumie prawie 8,9 mld zł dodatków za pracę przy COVID-19, a tylko w grudniu 2021 było to 287 mln zł. Pieniądze otrzymało łącznie 105 tys. osób, a wypłaty dotyczyły 690 podmiotów leczniczych.

Dodatki covidowe obowiązywały do 31 marca tego roku.
Qrwa prawie 9 pieprzonych miliardów publicznych pieniędzy...
Co teraz te bidoki zrobią... Pewnie wszystko by "odtworzyć" pandemię na jesień...jakąkolwiek!

Awatar użytkownika
Janusz Ławecki
Moderator
Posty: 445
Rejestracja: 15:11, 26/mar/2017
Imię: Janusz
Nazwisko: Ławecki
Miejscowość: Siemianowice Śląskie Hugo

Re: Korona 2020

Post autor: Janusz Ławecki » 18:43, 16/maja/2022

Najśmieszniejsze jest to, że nikt za ten syf nie odpowie. Ludzie łyknął jakąś propagandę z TVP i nikt nawet nie splunie po tych miliardach.
Wszyscy mówią "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe"
A ja mówię: "czyń drugiemu to, co chciałbyś, żeby on uczynił tobie"
(największy ze wszystkich ludzi)

Torres
Szef
Posty: 2360
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 09:23, 19/maja/2022

To była ustawka gdzie z góry założono,że nikt dupy nie da... więc jest spoko.
Srovid był jak eliminacje... to poligon do tego co dopiero będzie...a będzie!
https://nczas.com/2022/05/13/traktat-an ... wieckiego/
Kluczowy do dalszych "działań" jest przygotowywany Traktat Antypandemiczny!
Światowa Organizacja Zdrowia pracuje nad tzw. międzynarodowym traktatem antypandemicznym. Jednym z jego głównych założeń jest przejęcie przez WHO części kompetencji państw, by globalnie regulować kwestie związane z polityką zdrowotną.
Tak więc jeśli te ćwoki uznają,że sraczka po zatęchłym bigosie to pandemia to będziemy mieć lockdawn i masową utylizacje białej kapusty :lol:
Rządy poszczególnych państw będą mieć goooowno do gadki gdyż skorumpowane i nawiedzone jednostki będą decydować w skali makro...oczywiście w ochronie naszego zdrowia i życia :lol:
Wojna za wschodnią granicą trochę pokrzyżowała im plany lecz jednocześnie pozwala im i ciszy i spokoju przygotowywać kolejne "wizje pandemiczne".
https://tvn24.pl/polska/malpia-ospa-w-e ... wa-5706478
Na razie na topie jest ...małpia ospa :lol: ,która to jak zwykle swój początek znalazła u Brytoli :lol:
Małpia ospa, która pojawiła się w Londynie u pacjenta po pobycie w Nigerii, przypomina z jednej strony ospę wietrzną, od której jest o wiele mniej zakaźna, ale również niewystępującą już, groźną ospę prawdziwą.Lekarze uspokajają, że żeby zarazić się małpią ospą, trzeba mieć kontakt z wydzielinami małpy lub gryzonia, na przykład wiewiórki.
Skoro wiewiórki to pewnie lasy i parki będą objęte locdawnem.... :lol:
Polacy, którzy przed 1980 rokiem przyjęli obowiązkową wówczas szczepionkę przeciwko ospie prawdziwej, są przed małpią ospą chronieni w 85 procentach.
Po przyjęciu Traktatu nikt Polaków nie będzie pytał czy jest odporny gdyż magicy np z Pfizera już będą miały przygotowany Małpi Booster dla tych z przed roku 1980 zaś cała reszta ustawi się w kolejce po dwie dawki gdyż tylko to będzie chronić obywateli.
Reszta procedur jest już przećwiczona.... tak czy srak małpy i wiewióry będą mieć przesrane,a my przy okazji jako małpopodobni też :lol:
Dziś.../czyli kilkanaście dni po "przechwyceniu" pacjenta ZERO w Londynie/ małpa ospa "rośnie w siłę" powodując nawet reakcje rynków finansowych :lol:
https://biznes.interia.pl/gieldy/aktual ... Id,6034893
Rynki spekulują, że dopiero wtedy, gdy wskaźnik straci następnych 400 punktów, Fed zacznie powstrzymywać się przed dalszym zaostrzaniem polityki pieniężnej. Do tego przypadki małpiej ospy, wykrywane w Europie, Kanadzie, USA, to kolejny czynnik ryzyka, który może mieć wpływ na rynki finansowe.W czwartek nad ranem Reuters, pięć przypadków małpiej ospy wykryto w Portugalii. W Hiszpanii testowane są właśnie kolejne 23 osoby z objawami. Pierwszy przypadek małpiej ospy pojawił się w Wielkiej Brytanii. Jak pisze agencja, od tego czasu, tj. 7 maja, europejskie organy ds. zdrowia monitorują sytuację.
Tak naprawdę rynki finansowe mają w dooopie małpią ospę i wiewiórki... To media powolutku z rozkaz z góry rozpoczynają swój pandemiczny bełkot,który ma być podłożem do kolejnych działań.To się dzieje....
Na innym odcinku ciągle są powielane inne newsy...
https://www.mamazone.pl/zdrowie-starsze ... paragrypy/
Paragrypa jest nazywana grypą rzekomą przede wszystkim dlatego, że jest bardzo często mylona z grypą, szczególnie na początku choroby, która w obu przypadkach przebiega gwałtownie. Dodatkowo wirusy wywołujące obie choroby są aktywne w podobnym czasie.[/quote]
Tak więc mamy nowy podtyp grypy czyli paragrypę :lol:
Jeden z objawów to:
kaszel przypominający szczekanie psa.
...ja pierdo...ę....
Trzeba na siebie uważać i przede wszystkim zwracać uwagę na tych co to kaszlą ja ..pies! Skorumpowane debile będą robić wszystkie by w naszej psychice covidowy strach był wszechobecny jak i uaktualniany jak przeglądarka Firefoxa :lol:
Pewne jest to,że na jesień już tak śmieszno nam nie będzie...oj nie!

Ślązaczka
Szef
Posty: 1101
Rejestracja: 10:50, 13/kwie/2017
Miejscowość: Michałkowice

Re: Korona 2020

Post autor: Ślązaczka » 11:36, 19/maja/2022

Czyli Twoim zdaniem, wirus Covid to nic innego jak inscenizacja w Buczy. Ludzie nie umierali, tylko udawali , że umarli.

A że ludzie to hieny, którzy na krzywdzie ludzkiej budują pałace, to już inny temat.

Torres
Szef
Posty: 2360
Rejestracja: 20:20, 26/mar/2017

Re: Korona 2020

Post autor: Torres » 17:04, 19/maja/2022

Czyli Twoim zdaniem, wirus Covid to nic innego jak inscenizacja w Buczy.
Dla mnie pewne kwestie nie podlegają dyskusji choć pewnie Twoi ziomale za Odry pewnie chcieli by podyskutować w tej materii i nie tylko.
Olaf ma swoje poglądy na wszystko...zresztą jak cała reszta makrelowych fiutów dwulicowych!Qurwa mać.... i nawet mnie nie drażnij.
Ludzie umierali...a i owszem ale zastanawiałaś się co było przyczyną zdecydowanej większości zgonów.........wszystko nazywało się covid bo i tak miało być...łącznie ze sraczką i katarem,udarem i połamanymi kończynami...też covid.
https://tvn24.pl/swiat/ospa-malpia-w-eu ... ji-5716726

Tak więc jadą równo...małpia ospa choć to raczej małpi rozum pismaków.
Małpia ospa pojawiła się w dwóch kolejnych europejskich krajach. O pierwszych potwierdzonych przypadkach zakażenia tym wirusem poinformowały w czwartek Włochy i Szwecja. Z kolei w Madrycie ogłoszono alert sanitarny po siedmiu potwierdzonych i 22 podejrzanych przypadkach zakażenia tym wirusem...
Jak podkreśliła Klara Sonden z Urzędu Zdrowia Publicznego, "zakażona osoba nie jest poważnie chora, ale przebywa pod opieką lekarską". Nie wiadomo, gdzie doszło do transmisji wirusa, trwa w tej sprawie dochodzenie.

Urząd zapowiedział złożenie wniosku do rządu o zakwalifikowanie małpiej ospy jako choroby "niebezpiecznej dla społeczeństwa". Ma to umożliwić wprowadzenie obowiązku zgłaszania zachorowań oraz izolacji.
Procedury są już znane więc pójdzie gładko :lol:
Wcześniej w czwartek Europa Press podała, że w Madrycie ogłoszono alert sanitarny po siedmiu potwierdzonych i 22 podejrzanych przypadkach zakażenia tym wirusem.

Według hiszpańskiego ministerstwa zdrowia we wszystkich przypadkach transmisja wirusa nastąpiła u młodych mężczyzn mających w ostatnim czasie kontakty homoseksualne, w wyniku styczności z błonami śluzowymi. Badane osoby znajdują się w izolacji domowej pod obserwacją
.
:lol: ...małpia ospa :lol:
To jawna dyskryminacja LGBT + ,to zamach na wolność i demokrację! Jak można kogoś zamykać tylko dlatego,że po małpiemu wymienił płyny mając styczność z błonami śluzowymi :lol:
Toż Bietroń i jego Lolo powinni już w Brukseli "montować" pochody w obronie..tychże małpich przypadków.

Ślązaczka
Szef
Posty: 1101
Rejestracja: 10:50, 13/kwie/2017
Miejscowość: Michałkowice

Re: Korona 2020

Post autor: Ślązaczka » 18:35, 19/maja/2022

Cytat :

"ale zastanawiałaś się co było przyczyną zdecydowanej większości zgonów.........wszystko nazywało się covid bo i tak miało być...łącznie ze sraczką i katarem,udarem i połamanymi kończynami...też covid."

We wrześniu 2020 zmarł mój swat , a w październiku 2020 mój brat. Oboje zmarli w domu i nikt z domowników, po tym fakcie nie był na kwarantannie.czyli nie mieli covidu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość