PIS to bandycka formacja

Ślązaczka
Szef
Miejscowość: Michałkowice

Re: PIS to bandycka formacja

Post autor: Ślązaczka » 09:35, 04/kwie/2022

ZAŚ, ten największy oszust długonosy się produkuje.
Wszyscy winni oprócz Orbana i tych z którymi on się niedawno, poklepując się serdecznie po plecach, spotykał, czyli Le Pen i inni przyjaciele Putina.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 13:43, 26/cze/2022

Wyłączyłam telewizor. Tym razem , największy psychol, wódz PIS-orów przemawia. Wódz nie tylko PIS-orów ale i Polski. Wódz, którego naród sam sobie wybrał, tak jak Węgrzy kiedyś Orbana i Ruscy kiedyś Putina.Psychopata Kaczyński raz zdobytej władzy, wzorując się na Orbana, nigdy już oddać nie będzie chciał. Ataki na wszystkich to jego taktyka , o czym już się przekonujemy po dzisiejszym jego psychopatycznym występie.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 11:46, 06/lip/2022

Zaś największy oszust się produkuje. Jego każde słowo to potworne, wredne, ohydne, świńskie kłamstwo. Drugiego już takiego oszusta w całym świecie nie znajdziecie. To wypisz wymaluj potomek swojego ojca. Trudno się więc dziwić.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 14:41, 26/lip/2022

Kiedy słyszę to ZIOBROWE DO POTĘGI ZERO o karach dla tych co to zakłócają msze św., to nóż mi się w torebce otwiera. Bo, po co zaraz karać ? Wystarczy że na drzwiach kościoła umieści się ogłoszenie, że KOŚCIÓŁ TO NIE PLAC ZABAW i myślę, że PISowski elektorat będzie wiedział o co chodzi. Niegrzeczne dziecko nie powinno być zabierane przez rodzica katolika do kościoła na mszę św., bo niegrzeczne dziecko, biegające po kościele i wrzeszczące zakłóca spokój innym. Mnie w kościele nikt inny, jak tylko rozwydrzone, bo nie wychowane tylko tolerowane, dzieci przeszkadzają. Ubiór uczestników we mszy świętej też daje dużo do myślenia.

Ślązaczka
Szef

Post autor: Ślązaczka » 21:03, 28/lip/2022

Że też PISory na to jeszcze nie wpadli .
Powinni byli w każdym sądzie utworzyć kilka nowych wydziałów, poprzyjmować do nich PISiorów i po krótkim czasie zlikwidować te wydziały , by ci, najpierw zatrudni, a następnie zwolnieni mogli przejść w stan spoczynku ( nic nie robiąc), a potem na emeryturę, otrzymując grubą forsę miesiąc w miesiąc, leżąc do góry pępkiem.

ODPOWIEDZ